Warning: Constant FILE_APPEND already defined in /home/serruc/inc/ini.php on line 31
CDDoma Інтернет магазин програм. Купити ліцензійни антивіруси, графічні пакети, САПР перекладачі у Львові
Продаж антивірусів, графічних програм, САПР у Львові та Західній Україні
Поиск

(068) 8 800 800

(068)1357587Warning: Undefined array key "ajax" in /home/serruc/cddoma.com.ua/templates_c/%%F7^F7F^F7F34188%%header.tpl.php on line 82

Кошик

Loading...

Каталог продуктів

CDDoma Інтернет магазин програм. Купити ліцензійни антивіруси, графічні пакети, САПР перекладачі у Львові

ПРАВИЛА ТА УМОВИ КОРИСТУВАННЯМ САЙТУ

Дані Правила та умови користування Інтернет-сайтом http://cddoma.com.ua (надалі відповідно «Правила», «Умови» та «Сайт») укладаються між Вами (надалі «Користувач») та Товариством з Обмеженою Відповідальністю «СД Дома» (надалі «Адміністрація») і регулюють усі способи використання Сайту, який є власністю та управляється Адміністрацією, усі види послуг, що надає Адміністрація завдяки Сайту та усієї інформації, яка доступна на Сайті.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Використання Сайту дозволено тільки особі (далі "Користувач"), що прийняла усі умови даних Правил та умов, які розміщені за адресою http://www.cddoma.com.ua/site_rules.php, «Угоду про конфіденційність», яка розміщена за адресою http://www.cddoma.com.ua/privacy_cond.php й інші правила, передбачені на Сайті.

1.2. Користувач зобов'язаний уважно ознайомитися з Правилами перед використанням Сайту. Використовуючи будь-яку частину Сайту, Користувач автоматично надає свою згоду бути зв'язаним умовами даних Правил з Адміністрацією. Якщо Ви не погоджуєтеся з умовами Правил (повністю або частково), то Вам не надається статус і права Користувача і Вам забороняється використовувати Сайт, включаючи, але не обмежуючись, будь-яку інформацію, розміщену на Сайті та будь-які послуги, що надаються у рамках Сайту.

1.3. Умови та Правила поширюються на всіх користувачів Сайту.

1.4. Користувач не має права використовувати Сайт і не може прийняти умови Правил, якщо він не досяг встановленого законом віку, коли він має право укладати такі угоди.

1.5. Якщо закон країни мешкання або перебування Користувача забороняє використовувати Сайт з будь-яких причин, Користувач повинен утриматися від використання Сайту, а якщо продовжує користуватися Сайтом, то робить це на власний ризик та під власну відповідальність. При цьому усі умови даних Правил залишаються в силі.

2. ПРАВА, ОБОВ'ЯЗКИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

2.1. При розміщенні замовлення Користувач зобов’язаний вказувати та розміщувати достовірні особисті дані.

2.2. Користувач зобов’язується використовувати Сайт лише в цілях, що не суперечать угодам між Користувачем та Адміністрацією, чинному законодавству України та принципам розумності і моралі.

2.3. Якщо Користувач вважає, що на Сайті присутня інформація, що порушує його права, Користувач зобов'язаний повідомити про це Адміністрацію, шляхом відправлення відповідного повідомлення на електронну адресу info@cddoma.com.ua, й надати їй інформацію, яка підтверджує дане порушення прав. У випадку, якщо Користувач надасть неправдиву інформацію про порушення його прав, він несе повну відповідальність за заподіяний збиток (включаючи витрати, мита й оплату адвокатських послуг).

2.4. Права Адміністрації:
- Адміністрація має право закрити або призупинити функціонування Сайту або будь-якої його частини, змінити Сайт повністю або частково без попереднього повідомлення Користувача.
- Адміністрація має право призупинити доступ Користувача до Сайту у випадку виникнення технічних неполадок на Сайті з метою усунення останніх.

2.5. Відповідальність Адміністрації:
- Адміністрація не відшкодовує збиток, прямий або непрямий, заподіяний Користувачеві або третім особам у результаті використання або невикористання, у т.ч. неможливості використання Сайту.
- Адміністрація не несе відповідальності за зміст сайтів, що не належать їй, посилання на які можуть бути присутні на Сайті, і не гарантує їхньої доступності, коректної роботи й відповідності заявленій тематиці.

2.6. Користувачу забороняється:
-Забороняється змінювати вихідні дані Сайту, а також розповсюджувати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим способом для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах аба в комп’ютерних мережах забороняється.

3. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

3.1. У випадку, якщо при використанні Сайту Користувачеві будь-яким способом стала відома інформація відносно Адміністрації та/або третіх осіб, яка відповідно до законодавства України відноситься до конфіденційної та/або до Комерційної таємниці, Користувачу заборонено зберігати, використовувати й поширювати таку інформацію.

3.2. Користувач підтверджує, що він ознайомився та повністю прийняв умови «Угоди про конфіденційність» між Користувачем та Адміністрацією, які розміщена за адресою http://www.cddoma.com.ua/privacy_cond.php.

4. ІНШІ УМОВИ

4.1. Адміністрація має право вносити зміни в дані Правила. Усі внесені до Правил зміни будуть доступні у вигляді нової редакції Правил, за адресою http://www.cddoma.com.ua/site_rules.php. Усі зміни Правил набувають чинності з моменту їх публікації. Використовуючи послуги або Сайт Користувач підтверджує згоду з новими умовами Правил в редакції, що діє на момент використання Користувачем послуг або Сайту.

4.2. Адміністрація не несе відповідальності за шкоду або збитки, яких зазнав Користувач або треті особи в результаті помилкового розуміння або нерозуміння умов даних Правил.

4.3. Користувач надає Адміністрації право надсилати йому повідомлення, що містять інформацію про Сайт, послуги Адміністрації або інформацію рекламного характеру.. У випадку визнання недійсної або нездійсненної будь-якої частини даної Угоди, інші частини Угоди будуть залишатися в чинності. Відмова кожної зі сторін від будь-якого положення або умови даної Угоди, або будь-яке їх порушення не скасовує дію цього положення або умови.

5.4. У випадку визнання недійсної або нездійсненної будь-якої частини даних Правил, інші частини Правил будуть залишатися чинними. Відмова кожної зі сторін від будь-якого положення або умови даних Правил, або будь-яке їх порушення не скасовує дію цього положення або умови.

5.5. Сайт надається Адміністрацією "як є". Адміністрація не гарантує відповідність Сайту цілям і очікуванням Користувача, його безперебійну й безпомилкову роботу.

5.6. Адміністрація має право в односторонньому порядку змінювати вартість, види й терміни дії послуг, що надаються у рамках Сайту.

5.8. До даних Правил й відносинам між Адміністрацією та Користувачем, що виникають у зв'язку з використанням Сайту, застосовується законодавство України. Кожна сторона незаперечно погоджується з тим, що відповідні суди України мають виняткову юрисдикцію відносно будь-яких претензій, спорів або розбіжностей, що стосуються Правил та використання Сайту.


Ласкаво просимо до «СД Дома»!